chawdron حوادث خسارت طوفان آمادگی آتش نشانی

chawdron: حوادث خسارت طوفان آمادگی آتش نشانی آتش نشانی آتش نشانی طوفان

گت بلاگز اردبیل سایت اورژانس اجتماعی تا آخر سال افتتاح می شود

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل از افتتاح سایت اورژانس اجتماعی تا آخر سال در استان اردبیل خبر داد.

سایت اورژانس اجتماعی تا آخر سال افتتاح می شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، بهزاد ستاری به بهره برداری از سایت اورژانس اجتماعی در استان اشاره کرد و گفت: این مجموعه ۹۰ درصد پیشرفت دارد و تا آخر سال افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه تعدادی از این پروژه ها آماده بهره برداری هست، اضافه کرد: طی هفته های آینده تعدادی از مراکز توان بخشی و پیشگیری با حضور مدیر شرکت بهزیستی به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: تا آخر امسال ۳۶۸ پروژه خدمات توان بخشی، اجتماعی و پیشگیری بهزیستی استان به بهره برداری خواهد رسید.

سایت اورژانس اجتماعی تا آخر سال افتتاح می شود

ستاری افزود بهره برداری از ۱۴ مرکز توان بخشی، ۲۵ مرکز اجتماعی و ۲۶ مرکز پیشگیری تا آخر امسال در دستور کار است.

وی افزود: علاوه بر این تحویل ۳۰۲ واحد مسکن مهر به مددجویان برنامه ریزی شده است و به خاص در مسکن مهر میراشرف واگذاری ها صورت می گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با اشاره به بهره گیری از ظرفیت بخش شخصی در توسعه خدمات بهزیستی ادامه داد: در حال حاضر ۳۵۹ مرکز اجتماعی، ۴۳ مرکز توان بخشی، ۲۰۹ مرکز پیشگیری و هشت مرکز در سایر حوزه ها فعالیت دارند.

ستاری با اشاره به اینکه در مجموع ۶۲۵ مرکز غیردولتی، موسسه و انجمن با بهزیستی استان همکاری دارند، اضافه کرد: در مقایسه با سال ۹۴ تعداد تمامی مراکز در سال گذشته زیاد کردن یافته است.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل از افتتاح سایت اورژانس اجتماعی تا آخر سال در استان اردبیل خبر داد.

وی به فعالیت ۹ کلینیک خدمات مددکاری در استان اشاره کرد و افزود: علاوه بر این ۲۰ مجتمع خدمات بهزیستی نیز در سطح استان فعال هستند.

ستاری همچنین از فعالیت دو پایگاه ثابت خدمات اجتماعی در اردبیل خبر داد و متذکر شد: چهار پایگاه سیار نیز در شهرهای پارس آباد، مشگین شهر، خلخال و گرمی فعال هستند.

به گفته وی جهت ارائه خدمات سلامت اجتماعی نیز ۲۵ پایگاه در سطح استان فعال شده است اند.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: اردبیل | پیشگیری | اورژانس اجتماعی | اردبیل | افتتاح سایت | اورژانس اجتماعی | پایان سالجاری | استان اردبیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog