chawdron حوادث خسارت طوفان آمادگی آتش نشانی

chawdron: حوادث خسارت طوفان آمادگی آتش نشانی آتش نشانی آتش نشانی طوفان

گت بلاگز اقتصادی تولید نفت اوپک در ماه آوریل کم کردن یافت

تازه ترین بررسی رویترز نشان می‎دهد که با وجود افت تولید نفت اوپک در ماه آوریل امسال، میزان پایبندی به توافق جهانی کم کردن تولید نفت کمتر شده است هست.

تولید نفت اوپک در ماه آوریل کم کردن یافت

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از رویترز از لندن، بررسی این خبرگزاری دیروز (سه شنبه، ١٢ اردیبهشت ماه) نشان داد در ماه آوریل امسال تولید نفت شرکت کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) جهت چهارمین ماه پیاپی کم کردن داشته، لیکن عربستان همچنان تولید خود را کمتر از سهمیه خود نگه داشته و تولید نفت لیبی و نیجریه پایین مانده است.

با این همه، با توجه به زیاد کردن تولید نفت آنگولا و امارات، میزان پایبندی اعضای اوپک به توافق جهانی کم کردن تولید، کمتر شده است و به ٩٠ درصد رسیده است.

عبارات مهم : توافق

به هر حال، حتی پایبندی ٩٠ درصدی نیز از میزان پایبندی به توافق پیشین کم کردن تولید اوپک در سال ٢٠٠٩ میلادی بالاتر هست. بسیاری از کارشناسان از میزان پایبندی اوپک به توافق کم کردن تولید، برآورد بالاتری دارند و آژانس بین المللی، این میزان پایبندی را بی سابقه می داند.
میانگین تولید نفت اوپک در ماه آوریل امسال ٣١ میلیون و ٩٧٠ هزار بشکه در روز بوده که همچنان ٢٢٠ هزار بشکه بالاتر از نشانه تعیین شده است این شرکت است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: توافق | اقتصادی | نفت اوپک | تواید نفت | کاهش تولید نفت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog