chawdron حوادث خسارت طوفان آمادگی آتش نشانی

chawdron: حوادث خسارت طوفان آمادگی آتش نشانی آتش نشانی آتش نشانی طوفان

گت بلاگز قزوین انتخابات پرشور در صدا و سیما

کارکنان صدا و سیمای مرکز قزوین حضور پرشوری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه داشتند.

انتخابات پرشور در صدا و سیما

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ همزمان با حضور گسترده مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، کارکنان صدا و سیمای مرکز قزوین در کنار پوشش زنده این حماسه ماندگار، رای خود را هم به صندوق ریختند.
صدا و سیمای مرکز قزوین امروز همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه روز پرکاری را پشت سر گذاشت.
به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین، این مرکز امروز از تمام توان خود جهت بازتاب حضور پرشور و با نشاط مردم مناطق متفاوت استان بهره برد.
به گفته مصومی فر، امروز ۱۴ اکیپ تولیدی و فنی در ۱۴ نقطه استان جهت بازتاب حداکثری حضور مردم جانمایی شد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: یک واحد سیار تلویزیونی با استقرار در ستاد انتخابات استان در استانداری اخبار ستاد را بصورت لحظه ای به آگاهی مردم می رساند.
وی، تجهیز مرکز به ویدئو وال با نشانه نمایش همزمان چند تصویر در برنامه های تلویزیونی و همچنین بهره گیری از عنصر تنوع و تطور بصری در برنامه های روز انتخابات، بسترسازی جهت دریافت و نمایش تصویر های مردم استان پای صندوق های رأی، زیاد کردن ۲ برابری پهنای باند اینترنت دفاتر خبری در شهرستان ها و زیاد کردن ۸ برابری پهنای باند اینترنت مرکز، بهره گیری از ظرفیت ۳ واحد سیار تلویزیونی و یک واحد سیار رادیویی، زیاد کردن ۳۰ درصدی ظرفیت فرستنده های رادیویی و تأسیسانی و پشتیبانی جهت ایستگاه های ارتباط زنده در استان را از مهمترین کارها صدا و سیمای مرکز قزوین درحوزه ی فنی دانست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: صندوق | قزوین | نمایش | انتخابات | ستاد انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات پرشور | کارکنان صدا و سیما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog